Gastronomia w Wiśle

(8)

Karczma Górolsko Izba w Wiśle to bogactwo smaku tradycyjnej kuchni Polskiej oraz znakomitego jadła rodem z Wiślańskiej tradycji. Zapraszamy gości indywidualnych, jak i zorganizowane grupy,... więcej »

ul. Wyzwolenia 33, Wisła

Bombon Café to kawiarnia na Wiślańskim deptaku. W menu pyszna włoska kawa, ciasta własnego wypieku, rzemieślnicze lody oraz śniadania. Wszystkie posiłki przygotowywane są ze starannie wybran... więcej »

ul. 1 Maja 64, Wisła

Cukiernia U Janeczki w Wiśle działa od 1979 roku. W ofercie: ciasta drożdżowe i półfrancuskie – polecamy nasze wypieki tradycyjne: kołacze, babki, ciasta świąteczne, mazurki ciasta... więcej »

ul. 1 Maja 9, Wisła

Karczma Ondraszkowa Izba w samym centrum Wisły przy głównym deptaku. Do dyspozycji Gości dwie sale restauracyjne oraz letni ogródek na świeżym powietrzu. W menu przeszło 30 dań podsta... więcej »

1 Maja 56, Wisła

Tradycyjna kuchnia Śląska Cieszyńskiego z elementami nowoczesnej kuchni europejskiej

Restauracja Pod Gołębiem w Wiśle, pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni Artura Kupczyka łączymy pasję do gotowania z szacunkiem do tradycji i kultury kulinarnej Śląska cieszyńskiego. Świadomie mies... więcej »

ul. Wodna 1A, Wisła

Kuchnia włoska i nie tylko

Pizzeria Amadeo w Wiśle serwuje posiłki już od 1998 roku. W menu pizze na chrupiącym cieście, makarony o głębokim smaku, złociste Calzone oraz delikatne sałatki – wszystko oparte o oryginalne... więcej »

ul. 1 Maja 61, Wisła

Kuchnia domowa

Zapiecek u Jędrysa w Wiśle poleca smaczną domową kuchnię! W menu: placki po węgiersku z gulaszem lub dla Większych głodomorów jadło drwala, nietypowa zupa węgierskich rybaków, domowe... więcej »

ul. Konopnickiej 25, Wisła
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00